ASM Doktorlarımız Doktorlarımız

Aile Sağlığı Merkezimizde Çalışan Kıymetli Doktorlar...

Dr Ayşe Merve AYDOĞAN

Dr. Ayşe Merve AYDOĞAN

  FaikReşit Unat İlkokulu ve Kadıköy Anadolu Lisesi'ni bitirdikten sonra tıp eğitimini Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamladı.

  Merzifon Devlet Hastanesi Acil Servisi'nde, Merzifon SArıbuğday Aile Sağlığı Merkezi ve Suluova 3 No'lu Aile Sağlığı Merkezi'nde görev yaptı.

  Nisan 2018 tarihinden itibaren Merzifon 2 No'lu Aile Sağlığı Merkezi'nde Aile Hekimi olarak görev yapmaktadır.

Dr Gülşah GÖKCE

Dr. Gülşah GÖKCE

 1983 yılında Merzifon'da doğan Dr. Gülşah Gökce 2007 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu ve aynı yıl Merzifon 1 No'lu Sağlık Ocağı'nda meslek hayatına başladı.

  2007 yılı ile 2017 yılları arasında Merzifon ve çevre ilçelerde farklı sağlık kurumlarında çalıştıktan sonra 2017 Yılı Mayıs ayından itibaren Merzifon 2 Nolu Aile Sağlığı Merkezinde 050718 Nolu Aile Sağlığı Biriminde görev yapmaktadır.

  Evli ve iki çocuk sahibidir.

Dr Kemal COŞKUN

Dr. Kemal COŞKUN

Doktorumuz 1969 yılında Amasya'nın Merzifon ilçesinde doğdu, ilk okul ortaokul ve lise eğitimini Merzifon'da bitirdi. Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Tıpfakültesini bitirip Muş / Bulanık Devlet Hastanesinde 2 yıl mecburi hizmetini tamamlayıp, Merzifon Devlet Hastanesi Acil Polikliniğinde 12 yıllık hizmeti sonrası 2007 yılından beri Aile Hekimi olarak Merzifon 2 Nolu Aile Sağlığı Merkezinde halen görev yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.